Przygotowania do ślubu- Zawsze jest czas na dobrą kawę !

Piotr, opanowany i uśmiechnięty, parzył pyszną aromatyczną kawę i przygotowywał się do tego, co miało za chwilę nastąpić… 😉  Idealnie dobrane dodatki: spinki, ciemno brązowa mucha, zegarek  były idealnym dopełnieniem jego wizerunku w najważniejszym dniu.

Agnieszka, troszkę zestresowana, uśmiechała się pięknie :-), a jej długa, elegancka suknia z obłędnymi koronkowymi zdobieniami przepięknie prezentowała się podczas ślubu i weselnego przyjęcia.

Ślub w plenerze…. Już samo to sprawia, że chce się powiedzieć „ach jak pięknie”, jednak to dopiero początek!

Państwo Młodzi wymarzyli sobie ślub w plenerze obok Sali Zielone Wzgórze w Krakowie.
To wyjątkowe miejsce chwyta za serce – sami będziecie mogli się za chwilkę o tym przekonać. Wszystko było przygotowane z klasą i elegancją…biały dywan, piękne dekoracje oraz rustykalne dodatki uczyniły to miejsce wyjątkowym i romantycznym. Państwo Młodzi zadbali o to, aby każdy detal został dopracowany i nic nie było kwestią przypadku.

Ceremonia ślubna nie trwała zbyt długo, ale przebiegała w cudnej atmosferze, wśród najbliższych i rodziny.

….był pocałunek, były brawa, kwiaty, moc życzeń szczęścia i radości, ciepłe uściski…

Był ślub…czas na przyjęcie weselne !

Po uroczystości zaślubin państwo Romanowie przywitali wszystkich gości w pięknej drewnianej sali, w rustykalnym stylu, ze wspaniałymi dodatkami kwiatowymi,
w której odbyło się przyjęcie weselne.

Na samym początku po dotarciu na salę Państwo Młodzi osobiście podziękowali gościom za przybycie i zaprosili na wspólne pamiątkowe zdjęcie w plenerze, które będzie im przypominało ten wyjątkowy dzień. Następnie wszyscy weselnicy, na czele z Parą Młodą, podążyli krokiem poloneza na salę. Goście oczywiście byli totalnie zaskoczeni. Po takim starcie możecie się już domyślać co działo się dalej 😉 Świetnie dobrana muzyka to zasługa Magdaleny –  Pani DJ.

W trakcie zabawy, udało mi się zabrać Młodą Parę do ogrodu, żeby uchwycić ich emocje- te wyjątkowe, niepowtarzalne, na tle pięknego krajobrazu otaczającego salę Zielone Wzgórze- nie ukrywam przepadam za takimi miejscami !

Po kilku chwilach wróciliśmy do wewnątrz, gdzie dalej Agnieszka i Piotr świetnie bawili się wraz ze swoimi gośćmi…Ach, co to za były za tańce wygibańce 😉 Zobaczcie sami, nie będę Wam wszystkiego zdradzał.

 

Kochani !!!

Dziękuję Wam za to, że mogłem brać udział w tak ważnym dla Was dniu, tym bardziej, że wcześniej się nie znaliśmy. Dziękuję za cudowną sesję plenerową, którą mogliśmy zrobić
w miejscu, które z sentymentem oboje wspominacie (dodam, że Piotr kiedyś tam pracował), a mianowicie w Centrum Praskim Koneser. Tą sesję na pewno będę wspominał bardzo długo!

Życzę Wam ogromu szczęścia, miłości oraz radości ze wspólnego życia.

Kochajcie się i szanujcie!

Na koniec przedstawię listę osób dzięki którym dzień ślubu Agnieszki i Piotra wypadł tak niepowtarzalnie:

Makijaz: Katarzyna Rucińska make- up artist
Fryzjer: D&D Davi Studnio Krakow
Suknia ślubna: salon Carolinasuknieslubne Kraków
Garnitur: Bytom
Buty: Kazar
Sala: Zielone Wzgórze
Kwiaty (bukiet, bukieciki, dekoracja samochodu) Flower Factory Agnieszka i Piotr, Studio Fotografii
Wodzirej – Magdalena Nawojowska – Krupka